top of page

    לחצו על מוצר לקבלת פרטים נוספים    

איך זה עובד?

אנחנו בוחרים את המוצרים שלנו לאחר מחקר מעמיק ועל פי מספר רב של קריטריונים.

להלן מספר דוגמאות במחקר שאנו עושים על כל מוצר אותו אנחנו משווקים:

איכות המוצר

אנחנו בודקים כל מוצר שמוצע למכירה אצלנו, יש לנו קשר ישיר עם הספקים.

אנחנו בוחרים מוצרים שאנחנו יודעים שהם מוצרים טובים,

אמינים ,פופולריים, ושכבר הרבה מאוד אנשים התנסו והזמינו את אותם מוצרים בעבר. כך שיש לנו כבר הרבה מידע על אותם מוצרים וספקים לפני שהם מפורסמים אצלנו באתר.

מחיר המוצר

אנחנו מחפשים מוצרים בעלי ערך קניה, ואנחנו מחפשים דילים של אותם מוצרים במספר גדול של מדינות שונות (ארה"ב, סין , אירופה ועוד..), וממגוון רחב של ספקים שונים ברחבי העולם.

צורת העבודה הזו מאפשרת לנו תחרות בין הספקים השונים ובכך הוזלת מחירים.

על פי רוב, אנחנו בוחרים להציג באתר שלנו מוצרים שאנחנו מצליחים למצוא בעשרות אחוזים פחות מהמחיר הזול בו אותם מוצרים נמכרים היום בשוק.

זמן ההספקה 

המוצר אותו תזמינו יכול להגיע אליכם ממקומות שונים בעולם (ומכך המחירים האטרקטיביים). אנחנו בוחרים במוצרים שזמן ההספקה שלהן לישראל הינו בין 12 ל-20 ימי עסקים.

How it works

 חדשני ומתקדם טכנולוגי

אנחנו פה בשביל לעזור

יעיל ומצבע את העבודה באיכות גבוהה

מעוצב

קל לתפעול

מוצר איכותי שיחזיק

 • איך זה שהמחירים אצלכם יותר זולים מהמתחרים?
  לפני כל מוצר שאנחנו מעלים לאתר, יש מספר שלבים אותן אנו מצבעים שלא את כולן נוכל לפרט כאן :) אבל בהחלט חשוב לנו למצוא מוצרים איכותיים וזולים יותר על מנת שנהיה אטרקטיביים. חשוב לנו למצוא מוצרים שאנחנו יודעים בוודאות שהן מוצרים איכותיים, שנמכרו כבר להרבה לקוחות, ושיש עליהן הרבה ביקורות טובות. בנוסף, רוב המוחלט של המוצרים שאנו מעלים כאן נבדקו על ידינו בצורה אישית ורק אחרי שאנחנו מחליטים שהמוצר באמת שווה, איכותי ושאנחנו מצליחים למצוא אותו במחיר משמעותי יותר זול ממקומות אחרים בשוק - רק אז אנו מצרפים את אותו מוצר לסל המוצרים שלנו.
 • עם איזה ספקים אתם עובדים?
  זו שאלה מצויינת, לא נוכל לחשוף כאן את כל הספקים איתם אנו עובדים אבל בגדול אנחנו יכולים להגיד שאנחנו עובדים עם עשרות ספקים ממדינות שונות בעולם: כגון סין , הודו , ארה"ב , מדינות שונות באירופה, כל זה בעזרות פלטפורומות שונות ואלגוריטמים שעוזרות לנו להגדיל את התחרות על אותן מוצרים ובכך להציע אותו לקהל שלנו במחירים אטרקטיביים וללא ירידה באיכות
 • מה המדיניות לגבי מוצר שהזמנו ולא הגיע בזמן?
  עמידה בזמנים זה משהו שחשוב לנו ביותר. בכל מוצר בו תרכשו דרך האתר, במהלך הקניה יופיע לכם זמן הצפי של הגעת המוצר אליכם (או לסניף הדואר הקרוב ביותר לכתובת המשלוח). במידה ומוצר הגיע מאוחר יותר מהזמן אליו אנחנו התחייבנו , אנא צרו קשר ואנחנו נחזיר לכם 5% ממחיר הקניה על כל יום איחור (עד מקסימום קבלת המוצר בחינם, בשום אופן החברה לא תשלם מעבר למחיר ששולם על ידכם על אותו מוצר). חישוב זמן המשלוח מתבצע לפי 5 ימי עסקים בשבוע. לדוגמה במידה ורכשתם מוצר ב-100 ש"ח, זמן המשלוח שנאמר בזמן הקניה היה בין 12-20 ימי עסקים. במידה והמוצר הגיע לאחר 23 ימי עסקים , (3 ימי איחור) אנחנו נחזיר לכם סה"כ 15 ש"ח (במקרה הזה - 5% = 5 ש"ח על כל יום איחור) בעקבות האיחור בזמן המשלוח ב-3 ימים מהזמן בו אנחנו התחייבנו. בנוסף לכך - יש לנו שירות לקוחות , אתם תמיד מוזמנים ליצור קשר, לעדכן אותנו בכל בעיה או תקלה ואנחנו כאן בשבילכם. נעשה את המקסימום שלנו לתת לכם חווית קניה מוצלחת ומהנה. זה אינטרס שלנו שאתם תהיו מרוצים.
 • מהי מדיניות החזרת מוצרים?
  תתאפשר החזרת מוצרים ותתבצע החזר כספי לצרכן, בכל המקרים בהם הדבר מחויב על פי הדין, לרבות: כל מוצר, שהמחיר ששולם בעדו הוא מעל 50 ש“ח, שהוחזר באריזתו המקורית מבלי שנעשה בו שימוש, והמוצר לא נפגם - ובלבד שהמוצר הוחזר בהתאם לקבוע בתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע“א (2010) הרשת איננה מאפשרת החזרת מוצרים שנפגמו או שנעשה בהם שימוש (לדוגמא – מוצר שנעשתה בו התקנה, או שנערכה בו אקטיבציה)
 • איך יוצרים קשר במידה וצריך?
  במספר מקומות אתר ישנן מקומות שאפשר להשאיר פרטים בכולל תוכן הודעה. הפניה מגיעה לאי-מייל החברה ותענה בהקדם. על כל פניה שתשאירו, אנחנו נחזור אליכם עד מקסימום 3 ימי עסקים במקרים דחופים ניתן גם לשלוח מייל ישירות ל GuyLavee@gmail.com
 • מהן זמני הספקת המוצר?
  מכוון שאנו עובדים עם ספקים ויצרנים שונים ברחבי העולם - זמן הספקת המוצר הינו בין 12 ל -20 ימי עסקים מרגע הרכישה. ימי עסקים אינם כוללים שישי, שבת וחגים.
bottom of page